Kontakt i współpraca

Chętnie podejmę współpracę z Wydawnictwami, Księgarniami, Portalami literackimi, a także Autorami. Przyjmuję również pojedyncze egzemplarze recenzenckie.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

j_rychlik@wp.pl

Odpowiedzi udzielam w ciągu 1-2 dni (z wyłączeniem weekendów).

Pozdrawiam


Współpracuję z:

Audeo.pl jest nowoczesną platformą internetową oferującą bogaty wybór audiobooków jako plik do pobrania i próbek darmowych audiobooków do słuchania (mp3). Od 7 lat aktywnie funkcjonuje na rynku książki czytanej.
Audeo.pl prowadzi również największą księgarnię internetową dostępną pod adresem Audiobook.pl, w której ofercie znajduje się obecnie ponad 2500 audiobooków w postaci płyt CD.


Krakowskie Wydawnictwo M od 1990 roku wprowadza na rynek książki głównie o tematyce religijnej i kulturalnej. Oficyna jest zdobywcą wielu nagród, a w swoim dorobku ma ponad 2000 pozycji: od książek publicystycznych, przez albumy, przewodniki, aż po książki religijne,  powieści i literaturę piękną. 

 Marcin "Martini" Piędel 

Krakowski pisarz, mający na koncie trzy powieści obyczajowo-erotyczne. Debiutował w 2011 roku. Jego powieści dostępne są w formie ebooków na ebookpoint.pl.

 Jacek Getner

Krakowski pisarz, scenarzysta, dramaturg, laureat wielu nagród literackich. Szerszemu gronu dał się poznać dzięki autorstwu scenariuszy do seriali "Daleko od noszy", "Ale się kręci" oraz "Malanowski i partnerzy".Białostockie Wydawnictwo ILLUMINATIO działa od 2008r. Wydaje książki ezoteryczne, ale też poradniki czy literaturę obyczajową. ILLUMINATIO jest wydawcą bestsellerowej serii książek Cesara Millana, znanego jako Zaklinacz Psów.


fot. Magdalena Świerczek
Mieszkająca w Bielsku- Białej wszechstronna artystka. To wyrażenie najpełniej opisuje Katarzynę Mlek- autorkę książek, wierszy, tekstów piosenek, obrazów, fotografii, grafik i innych dzieł. Ale to nie typowa artystka na wpół oderwana od rzeczywistości- ponad dziesięć lat pracy w branży IT zaowocowało jej debiutancką książką "Za firewallem".


Tania Książka to idealna księgarnia internetowa dla oszczędnych miłośników literatury. W swojej ofercie posiada książki (w formie tradycyjnej, audio i e-booki) niemal wszystkich gatunków.
Książki z najwyższej półki, dla tych, którzy idąc z duchem czasu czytują e-booki. Setki pozycji, atrakcyjne ceny, a także darmowe publikacje- to właśnie oferuje krakowski serwis Koobe.


http://www.comicshop.com.pl/ 
ComicShop to księgarnia internetowa w ofercie której znajdują się przede wszystkim komiksy, zarówno polskie jak i zagraniczne. Każdy fan komiksów znajdzie tu coś dla siebie- klasyka komiksu, nowości, komiksy historyczne, a może horrory? W ofercie ComicShop są dziesiątki pozycji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć,
miło mi, że zechciałeś wyrazić swoją opinię. Dziękuję Ci za nią- każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny i cieszy mnie ogromnie.
Miłego dnia,
Anytsuj