31 sty 2014

Spadek czytelnictwa

Naprawdę nie lubię, kiedy studenci narzekają na sesję albo wszystko nią usprawiedliwiają, ale cóż... To właśnie sesja jest przyczyną spadku mojej czytelniczej aktywności. Mam nadzieję, że zaliczę wszystko w pierwszym terminie, nie będę musiała tracić czasu na poprawki i będę mogła poddać się tej przedziwnej chorobie jaką jest nałóg czytania.

źródło obrazka: kwejk.pl

13 komentarzy:

 1. Też musiałam trochę przyhamować z okazji sesji, ale trzymam się mocno i przemycam ten jeden-dwa rozdziały dziennie (chociaż może to dlatego, że mam w tym roku tylko da egzaminy...). Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia! ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba się przyłożyć, nie ma wyjścia :-D Powodzenia życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby się uczyło regularnie i robienie projektów rozłożyłoby się w czasie to teraz nie trzeba byłoby się przykładać, ale zawsze wszystko odkładam na ostatnią chwilę :D Poza tym, prędzej było za dużo książek do przeczytania:D

   Usuń
 3. Wychodzę z takiego samego założenia... Chociaż przyznam, że kiedy mam odrobinkę wolnego czasu (bo ileż można kuć...), to od razu sięgam po książkę. Niestety od jutra muszę uczyć się na podwyższonych obrotach, więc i dla książek będzie zbyt mało czasu... A szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja akurat wolnego czasu mam jak na lekarstwo:) Łączenie pracy, studiów i życia osobistego nie za dobrze mi wychodzi:D No i jak już mam chwilę na "nicnierobienie" to i tak albo wzywają mnie obowiązki domowe, albo po prostu nie mam głowy do czytania. Jak przyjdzie wiosna to za to na wszystko będzie czas i chęci :)

   Usuń
 4. Powodzenia! Dasz radę! A ja sesję szczęśliwie mam już za sobą! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia i szybkiego powrotu do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. E tam, czytelnictwo nie spada podczas sesji... tylko, że czyta się notatki :D A potem można wrócić do normalnego trybu :)

  Pozdrawiam!
  www.zyjlepiej.com

  OdpowiedzUsuń

Cześć,
miło mi, że zechciałeś wyrazić swoją opinię. Dziękuję Ci za nią- każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny i cieszy mnie ogromnie.
Miłego dnia,
Anytsuj