21 sty 2014

Czas na Biblię!

Błogosławiony papież Jan Paweł II wzywał do rodzinnego czytania Pisma Świętego. W odpowiedzi na jego apel oraz rosnącą popularność Biblii wśród młodych ludzi powstał portal Czas na Biblię- to inicjatywa łącząca ludzi z różnych środowisk, których łączy wyznanie katolickie, a co za tym idzie- Biblia. Zachęcam do odwiedzenia tego jakże wartościowego portalu, zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliża się dzień kanonizacji papieża Polaka.
  
Na stronie znajdziemy nie tylko komentarze Jana Pawła II do Pisma Świętego czy poradnik jak czytać Biblię, ale również wypowiedzi ludzi, w życiu których Pismo Święte odgrywa szczególną rolę. Ponadto na stronie znajdują się także modlitwy i przypowieści biblijne, pieśni z tekstami biblijnymi i wiele więcej.
  
Czas na Biblię to inspirująca strona, która przypadnie do gustu nie tylko ortodoksyjnym katolikom, ale mam nadzieję, że także każdemu człowiekowi, który chce dowiedzieć się czegoś więcej.
  
Portal Czas na Biblię to inicjatywa stworzona przez Wydawnictwo M.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć,
miło mi, że zechciałeś wyrazić swoją opinię. Dziękuję Ci za nią- każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny i cieszy mnie ogromnie.
Miłego dnia,
Anytsuj